obóz młodzieżowy Hiszpania

HISZPANIA - COSTA BRAVA Obóz młodzieżowy

hotel z basenem

w programie: Gardaland, Tossa de Mar

 

 

KOD

TERMINY:

CENA

HO-01

07-17.07.2017

1 960,00 zł

HO-02

14-24.07.2017

1 960,00 zł

HO-03

21-31.07.2017

1 960,00 zł

 

COSTA BRAVA słynne katalońskie wybrzeże rozciągające się od granicy francuskiej do kąpieliska w Blanes. Wspaniałe piaszczyste plaże przeplatane skalistym wybrzeżem, liczne nadmorskie kurorty sprawiły, że jest to miejsce spotkań turystów z całego świata.

Lloret de Mar to najsłynniejszy kurort na Costa Brava. Miasteczko słynie z ładnej piaszczystej plaży wzdłuż, której ciągnie się otoczona palmami promenada, z licznych kafejek, barów, sklepików, dyskotek tętniących nocnym życiem.

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Montevista*** położony w spokojnej części Lloret de Mar wśród zieleni. Od plaży dzieli go około 400 metrów, natomiast od centrum miejscowości 10-15 min spacerem. Zakwaterowanie w pokojach 3-osobowych z klimatyzacją, łazienką, balkonem / tarasem, TV, telefonem oraz sejfem (dodatkowo płatny). Do dyspozycji gości: restauracja, bar, hall, basen, plac zabaw, 2 windy, pub, Wi-Fi przy recepcji.WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, suchy prowiant na drogę powrotną. Woda do obiadu i kolacji.

PROGRAM:

1 dzień: wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.

2 dzień: przyjazd do Gardalandu, największego we Włoszech parku rozrywki, zlokalizowanego na powierzchni 60 ha. Całodzienny pobyt w fascynujących trzech krainach: Fantasy, Adventure, Adrenaline, gdzie można korzystać z pełnych wrażeń 70 atrakcji. Najciekawsze z nich to Blue Tornado (kolejka góska z odwóconymi wagonikami), Magic Mountain (kolejka górska z 4 pętlami), I Corsari (przejażdżka piracką łódką w podziemnych jaskiniach), Colorado Boat (spływ rwącą rzeką), Jungle Rapids (przejażdżka łódką przez dżunglę pełną wodospadów i pułapek), Mammut (kolejka górska 1100 m długości), gdzie można spotkać postaci z Epoki Lodowcowej oraz Madagaskaru, wizyta w Gardaland Sea Life Aquarium, gdzie można odkryć królestwo fauny i flory oceanu. Nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień: przyjazd do hotelu w Hiszpanii w godzinach przedpołudniowych, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, spacer po miasteczku, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4-9 dzień: Plażowanie, kąpiele morskie i w hotelowym basenie, dyskoteki, rozgrywki sportowe, zajęcia rekreacyjne, konkursy z nagrodami. Wycieczka do urokliwego miasteczka Tossa de Mar na Costa Brava – spacer po malowniczej starówce.

Dodatkowo możliwość skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych.

10 dzień: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski ok. godz. 11:00. Przejazd przez Hiszpanię, Francję, Niemcy.

11 dzień: Przyjazd do Polski według rozkładu jazdy.

 

CENA ZAWIERA:

 • Transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, barek, wideo, WC;

 • Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu;

 • Wyżywienie według programu,

 • Opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscowego ratownika i miejscową opiekę medyczną na wezwanie,

 • Ubezpieczenie: KL (10 000 EUR), NNW (15 000 PLN), Bagaż (800 PLN) w Signal Iduna;

 • Wycieczkę do Tossy de Mar;

 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;

 • Podatek VAT

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • Opłaty klimatycznej za cały pobyt: 4 EUR/os dla osób powyżej 16 roku życia, płatnej obowiązkowo na recepcji.

 • Obowiązkowej opłaty 35 EUR zbieranej w autokarze (wstęp do Parku Gardaland oraz do Gardaland Sea Life Aquarium, woda do obiadu i kolacji w hotelu w Hiszpanii).

 • Świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Prowadzimy sprzedaż:

 • Biletów autokarowych
 • Ubezpieczeń
 • Kolonii i obozów

Zdjęcia z wyjazdów: